בית באומן

ההגרלה הגדולה
סך הכל 0.00 ₪
0
X

מה היא הגרלת 'בית באומן'?


ההגרלה על דירת שלושה חדרים מפוארת ויוקרתית בפרויקט 'אזמרה' היוקרתי ביותר בעיר אומן אותו בונה חברת גולדס, הפרויקט סמוך מאוד לציון מורנו רבי נחמן מברסלב זצוק"ל, דירה בשווי 420,000 ₪ בשביל שנוכל לבנות את ''מרכז ההצלה והביטחון באומן" ונוכל להציל עוד חיי אדם בעיר. בדירה מפרט טכני ברמה הגבוהה ביותר.

azamra1

הפרס על הדירה היוקרתית התאפשר בזכות שיתוף פעולה מרגש, כשבמרכזו עומדת חברת 'גולדס' שיצאה מגדרה והחליטה להעניק פרס עצום ממדים כאות הוקרה והערכה לפעילות הקודש של 'איחוד הצלה אוקראינה'
כל מה שתצטרכו לעשות בשביל להיות השותפים שלנו בהצלת חיים זה להקדיש רק 30 ₪ בחודש למשך 12 תשלומים, ואתם כבר זכיתם.
גם זכיתם בשותפות בהצלת חיים, וגם נכנסתם להגרלה על דירת שלושה חדרים בשווי 420,000 ₪

דירה בפרויקט היוקרתי ביותר באומן
● דירה 54 מטר בפרויקט היוקרתי "אזמרה"
● דירת שלושה חדרים
● ניתן לאכלס כ- 10 מיטות בדירה
● דירה בשווי 420,000 ₪
● מתחם המגורים היוקרתי ביותר באומן
● לובי כניסה מעוצב
● בית כנסת מרווח
● מקווה טהרה ענק ומפואר
● חדר כושר
● מנחת מסוקים

איך זה עובד והאם יש גם את החבילות המשתלמות?


כן!
רוצים לשפר את סיכויי הזכייה, וגם לעזור לנו לסיים את הבנייה מהר יותר?
תוכלו לרכוש חבילות כרטיסים נוספות שיכניסו לכם כרטיסי הגרלה נוספים לתיבת ההגרלות ויתנו לכם עוד סיכוי להגשים חלום ולקבל דירה ללא משכנתא.

כרטיס 1 להגרלה על הדירה – במחיר 360 ₪
ברכישה זו זכית לבנות לְבֵנָה בבניין ההצלה והביטחון באומן.

3 כרטיסים להגרלה על הדירה – במחיר 660 ₪
ברכישה זו זכית לבנות 2 לְבֵנִים בבניין ההצלה והביטחון באומן
בחבילה זו הרווחת כרטיס נוסף במתנה

6 כרטיסים להגרלה על הדירה – במחיר 1080 ₪
ברכישה זו זכית לבנות מֶטֶר בבניין ההצלה והביטחון באומן
בחבילה זו הרווחת 3 כרטיסים במתנה


24 כרטיסים להגרלה על הדירה – במחיר 6000 ₪
ברכישה זו זכית לבנות 3 מֶטְרִים בבניין ההצלה והביטחון באומן
בחבילה זו הרווחת 7 כרטיסים במתנה

ברכישת חבילת כרטיסים נוספת, סיכויי הזכייה שלכם גדלים וכל כרטיסי ההגרלה הנוספים שלכם נכנסים אל תוך תיבת ההגרלות ומשפרים את סיכויי הזכייה שלכם

הגרלות ביניים


המשתתפים עד מוצאי צום גדליה - 4 הגרלת בונוס על כרטיס טיסה לשבת חנוכה לאומן כולל נסיעות אוכל ולינה.


ומה אנחנו נעשה עם התרומה שלכם?


מאות אלפי יהודים זוכים ומגיעים מידי שנה לשאת תפילה ולהשתטח על קברו של רבינו רבי נחמן מברסלב זצוק"ל זכותו תגן עלינו. רבבות גודשים את אומן במהלך ימי ראש השנה ורבים נוספים במהלך השנה כולה בקבוצות ובבודדים.

במהלך השנים גדלה המרפאה שהקמה במקום ועברה ממקום למקום בעיר. בצוות המרפאה יש רופאים מכל העולם בתחומים שונים כשאת מרפאת אומן מנהל הרב נחי קליין.

הרב הלל כהן המשמש כיו"ר איחוד הצלה אוקראינה בשיתוף קופת החסד של יהודי אוקראינה הבין שהמצב היום בעיר הוא פיקוח נפש של ממש במקרים רפואיים ופציעות קשות ח"ו, כמו גם מקרים שונים של פגיעה בביטחון האישי של הבאים לאומן, כגון, מקרי גניבות ותופעת אלימות. לכן, הוחלט על הקמת 'בית אומן' שישמש כחדר פיקוד מבצעי מרכזי עבור העולים לרגל לאומן. המרכז החדש יסייע במשך כל השנה כולה ובפרט בימי ראש השנה, אז מגיעים רבים בבת אחת והצורך גדל משמעותית.

בחפ"ק החדש תוקם המרפאה המתקדמת ביותר באומן, שתשמש כחדר מיון קדמי ותגביר משמעותית את ביטחונם של הבאים לקברו של רבינו זיע"א שיוכלו במקרה הצורך לקבל מענה רפואי מהיר ומקצועי במקום ללא צורך בפינוי לבתי חולים מקומיים שיעילותם מוטלת בספק.

המבנה החדש שיוקם ייתן מענה לצרכים נוספים של המגיעים לאומן, באמצעות מרכז ביטחון, מחלקת אבידות ומציאות, מודיעין, שליטה ובקרה וגולת הכותרת: מערכת רישות והתקנת מצלמות אבטחה בכל רחבי אומן להגברת הביטחון האישי של הבאים לאומן.

הפרויקט הענק נעשה יד ביד עם מנהל איחוד ברסלב באומן, ר' נתן בן נון ובשיתוף פעולה מלא עם השלטונות המקומיים, להגברת היעילות והפיכת השירותים לרשמיים ולאורך זמן, לטובת המבקרים בקברו של רבינו.

לא מדובר בתוספת נוחות, אלא בחובה וצורך בסיסי ביותר עבור המגיעים לאומן, לשמירה על שלומם ובריאותם ולהגברת תחושת הביטחון של מאות האלפים.